1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Lokalizacje
  3. >> Bielsko-Biała – Dworzec autobusowy
Rzeszów Lotnisko
2 marca 2018
Bochnia – Dworzec PKP
2 marca 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała – Dworzec Autobusowy

Samochody dostępne w lokalizacji

 

Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Bielsko-Biała – Dworzec Autobusowy

Nie masz własnego auta, ale chcesz poruszać się swobodnie po Bielsku-Białej? Wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej Partner Cars ma dla Ciebie idealne auto osobowe, dopasowane do Twoich potrzeb. Oferujemy zarówno modele miejskie, dzięki którym bez trudu znajdziesz miejsce parkingowe, jak i wersje kombi dla całej rodziny. Wynajem samochodów w naszej firmie to doskonała decyzja. Wszystko ze względu na atrakcyjny cennik, brak limitu kilometrów, nowe, komfortowe auta. Najtańsza wypożyczalnia aut w Bielsku-Białej już na Ciebie czeka, oferując krótko-, średnio- i długoterminowy, tani wynajem aut. Z nami będziesz bezpieczny na drodze, a to dzięki ubezpieczeniu NNW, OC i AC. Nie wierzysz? Sprawdź! Zapraszamy do kontaktu zarówno mieszkańców Bielska-Białej, jak i turystów.

 

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 7

Tel: +48 533 181 533 lub +48 533 236 332

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google