Zakopane PKP
6 marca 2018
Wieliczka Dworzec Autobusowy
5 kwietnia 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Brzesko Rynek

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Brzesko Rynek

Twoje auto uległo awarii i najbliższe kilka dni spędzi w warsztacie, a Ty nie wiesz, jak dotrzeć do pracy? Wypożyczalnia samochodów w Brzesku sprawi, że dojedziesz wszędzie, gdzie tylko chcesz na czterech kółkach! Oferujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem aut miejskich, kombi, crossover, a także dostawczych, dzięki którym transport nastąpi w mgnieniu oka. Pojazdy, które ma w asortymencie najlepsza i najtańsza wypożyczalnia aut Partner Cars, to nowe, odpowiednio wyposażone modele, w których posłuchasz muzyki, podróżując w komfortowych warunkach, jak na prawdziwego mistrza kierownicy przystało. Wprawdzie daleko nam do szybkości znanej z Formuły 1, jednak wynajem samochodów właśnie od nas to tani sposób na dojazd do pracy w Brzesku w przypadku, gdy w danym momencie nie masz swojego środka transportu.

Brzesko, Plac Kazimierza Wielkiego 8

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google