Katowice Dworzec PKP
2 marca 2018
Kraków Lotnisko
2 marca 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Katowice – lotnisko

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Katowice – lotnisko

Właśnie przyleciałeś do Katowic i chcesz dojechać do hotelu, domu lub na spotkanie biznesowe? Wypożyczalnia samochodów (car rental) z punktem odbioru przy lotnisku w Katowicach sprawi, że nie będziesz musiał wracać z bagażami komunikacją miejską. Jesteśmy elastyczni – oferujemy także tani, średnio- i długoterminowy wynajem aut obejmujący nawet 24 miesiące, który sprawdzi się w przypadku firm, zamiast obciążającego budżet leasingu. Dlaczego wypożyczalnia aut Partner Cars jest nie tylko najtańsza, ale i najlepsza? Ponieważ zapewnia wynajem samochodów bez limitu kilometrów i ukrytych opłat. Działamy szybko, przejrzyście i z myślą o klientach, dlatego nasze pojazdy, zarówno wersje miejskie, jak i modele kombi, crossover oraz dostawcze, są w pełni ubezpieczone, komfortowe i wyposażone we wszystko, co potrzebne do podróżowania po polskich i zagranicznych drogach.

Port lotniczy Katowice – Pyrzowice
Ożarowice 42-625, Wolności 90

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00


Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google