Kraków Parking Główny
2 marca 2018
Katowice Lotnisko
2 marca 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Katowice – Dworzec PKP

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Katowice – Dworzec PKP

Przyjechałeś do Katowic na jeden dzień i chcesz dojechać z dworca PKP do hotelu, na spotkanie lub firmowy bankiet? Wypożyczalnia samochodów (car rental) Partner Cars ma coś dla Ciebie – krótko, średnio- i długoterminowy wynajem samochodów, dzięki któremu możesz zyskać pojazd na kilka godzin, a nawet na… 2 lata. Tani wynajem aut dla osób prywatnych i firm to doskonała opcja dla każdego. Odpowiednio wyposażone, ubezpieczone samochody, które można odebrać w punkcie zlokalizowanym przy dworcu PKP w Katowicach przydadzą się szczególnie podróżnym, którzy do stolicy Śląska przyjechali koleją. Przyjdź do nas, najtańsza wypożyczalnia aut wyposażonych we wszystkie niezbędne elementy sprawiające że podróż będzie po prostu przyjemna i bezpieczna.

Katowice, Pl. Marii i Lecha Kaczyńskich 1, 40-097

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google