1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Lokalizacje
  3. >> Nowy Targ Dworzec Autobusowy
Myślenice Dworzec Autobusowy
6 marca 2018
Zakopane PKP
6 marca 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ – Dworzec Autobusowy

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Nowy Targ – Dworzec Autobusowy

Jak zyskać samochód tanio i szybko? Wystarczy postawić na usługi, które oferuje wypożyczalnia samochodów Partner Cars w Nowym Targu. Naszym Klientom gwarantujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem aut osobowych i dostawczych oraz busów obejmujący nawet 24 miesiące. To oznacza tylko jedno – dzięki nam możesz zrezygnować z drogiego leasingu w swojej firmie! Najtańsza wypożyczalnia aut w Nowym Targu zapewnia pojazdy maksymalnie dwuletnie, ubezpieczone, wyposażone w opony letnie lub zimowe oraz przydatne dodatki, takie jak czujniki parkowania, radio CD lub bluetooth, a także poduszki powietrzne czy elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Nie wierzysz, że tani wynajem samochodów w Nowym Targu jest możliwy? Przyjdź do Partner Cars i przekonaj się sam!

Nowy Targ, 34-400

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google