Wadowice
5 kwietnia 2018
Kraków – wskazana lokalizacja
9 maja 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Tarnów

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Tarnów

Jak wynajmować auto, to tylko bezpieczne i stosunkowo nowe! Takie pojazdy oferuje wypożyczalnia samochodów w Tarnowie dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. W zależności od indywidualnych potrzeb Klienta gwarantujemy krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem aut osobowych, dostawczych oraz 9-osobowych busów. Potrzebujesz miejskiego, niewielkiego auta czy może rodzinnego pojazdu na wycieczkę? Najtańsza wypożyczalnia aut w Tarnowie zapewnia jedno i drugie! U nas wybierzesz w pełni ubezpieczone, komfortowe i bezpieczne pojazdy na każdą kieszeń, ze zwrotną kaucją, za to bez limitu kilometrów. Znajdziesz w nich m.in. tempomat, klimatyzację, radio CD lub USB. To dlatego wynajem aut z Partner Cars to sama przyjemność – odwiedź naszą stronę internetową lub stacjonarny punkt odbioru w Tarnowie, podpisz umowę najmu i jedź dokąd zechcesz!

Tarnów, ul. Dworcowa 1

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00\

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google