Busy


Wynajem busów w Krakowie

 

Znalezienie godnej zaufania wypożyczalni busów w Krakowie, wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Osoby prywatne i firmy, które szukają idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością usług, komfortowymi i bezpiecznymi warunkami podróży, a przystępną ceną jak najszybciej powinny zapoznać się z ofertą Partner Cars.

Wysoka jakość usług

 

Profesjonalna i godna zaufania wypożyczalnia busów powinna zaoferować swoim klientom wyłącznie sprawdzone busy, które pochodzą z krajowej sieci dilerskiej. Wszystkie busy powinny być regularnie serwisowane, muszą posiadać aktualny przegląd techniczny i oczywiście stosowne ubezpieczenie. Taką wypożyczalnią jesteśmy my - Partner Cars Kraków (ul. Wielicka 250)

Wynajem busa jest szczególnie popularny przede wszystkim w przypadku przewozów na różnorodne imprezy okolicznościowe takie jak np. wesela, koncerty, wyjazdy integracyjne, konferencje biznesowe, czy profesjonalne wycieczki krajowe lub zagraniczne. Nasze komfortowe i nowoczesne busy mogą przydać się także na wakacje z całą rodziną albo na weekendowy wypoczynek. 

Wynajem busów długoterminowy

Partner Cars oferuje korzystne rabaty i warunki na wypożyczenie busa na dłuzej niż 30 dni oferujemy rabaty  na poziomie do 40% wzgledem cennika wynajmu aut

 

facebook logo