1. Strona główna
 2. >> Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy samochodów
Swoboda i komfort użytkowania

Jeśli potrzebujesz pojazdu na wynajem krótkoterminowy, z naszą pomocą znajdziesz auto idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Krótkoterminowy wynajem samochodów - kiedy warto z niego skorzystać?

Potrzebujesz samochodu “na już”, którego będziesz mógł używać przez kilka dni? To żaden problem! Zgłoś się do Partner Cars, który oferuje wynajem krótkoterminowy samochodów w Krakowie. Dzięki nam zyskasz pojazd na codzienne dojazdy do pracy lub wakacyjną podróż. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie wyciągnie pomocną dłoń i zapewni Ci wysokiej klasy auto, które sprawdzi się na każdej drodze.

Uważasz, że wynajem krótkoterminowy samochodów jest nieopłacalny? To mit! Pojawiają się sytuacje, w których zakup auta jest dużym wydatkiem, a jednak własne cztery kółka są nam niezbędne. W Partner Cars oferujemy wynajem krótkoterminowy samochodów, który sprawdzi się doskonale w przypadku:

 • awarii prywatnego auta,
 • poszukiwania sprawnego i nowoczesnego pojazdu na zagraniczną podróż,
 • konieczności rozbudowy firmowej floty,
 • sezonowej lub okazjonalnej potrzeby korzystania z samochodu,
 • przeprowadzki,
 • przewozu towaru.

Wypożyczalnia samochodów dopasowanych do potrzeb

Nasza flota obejmuje już niemal 30 rocznych lub dwuletnich aut o różnorodnym przeznaczeniu w kilkudziesięciu konfiguracjach. Dostępne samochody mamy w wersjach miejskich, kompaktowych, kombi oraz crossover. Zapewniamy także wynajem krótkoterminowy aut dostawczych oraz 9-osobowych busów, które sprawdzą się w przypadku chęci zorganizowania zagranicznej wycieczki dla większej liczby osób. Krótkoterminowy wynajem samochodów to możliwość wypożyczenia auta nawet na 30 dni.

Dbamy o komfort kierowcy i pasażerów, dlatego wszystkie nasze auta, z silnikiem benzynowym lub też z silnikiem Diesla, są wyposażone w klimatyzację, manualną skrzynię biegów, a w przeważającej części z nich można znaleźć także:

 • elektrycznie sterowane szyby i lusterka,
 • tempomat,
 • kamerę cofania,
 • ABS, ESP,
 • radio CD lub z USB.

Wybierz samochód dla siebie

Oferujemy szeroki wybór aut

Znajdź i zarezerwuj samochód

Odbiór
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Zwrot
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Inne
Informacja
Rezerwacja

Wynajem krótkoterminowy auta w dogodnym miejscu

W Krakowie dysponujemy dwoma punktami odbioru. Szczególną popularnością cieszy się wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice. Dlaczego warto postawić na wynajem krótkoterminowy samochodu każdej klasy właśnie w Partner Cars? Choćby dlatego, że wypożyczasz niemal nowe auto, bez dziennego limitu pokonanych kilometrów. Zapewniamy także atrakcyjny cennik wynajmu krótkoterminowego. Zapraszamy do rezerwacji i osobistego kontaktu!