Wieliczka Dworzec Autobusowy
5 kwietnia 2018
Kraków – wskazana lokalizacja
9 maja 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Wadowice

Samochody dostępne w lokalizacji
Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Wadowice

Chcesz zwiedzić rodzinne miasto Jana Pawła II? Po Wadowicach i okolicach możesz jeździć autem, które oferuje na wynajem wypożyczalnia samochodów Partner Cars. U nas znajdziesz najnowsze modele aut w atrakcyjnych cenach – mamy zarówno wersje miejskie, kompaktowe w kilku wersjach nadwozia. To dlatego najtańsza wypożyczalnia aut w Wadowicach, zapewniająca krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem samochodów, spełni oczekiwania każdego Klienta. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, czy turystą, będziesz mógł cieszyć się z komfortowych, w pełni ubezpieczonych i wyposażonych samochodów. Jeśli zdecydujesz się na tani wynajem aut osobowych w Wadowicach w Partner Cars, otrzymasz pojazd, któremu będziesz mógł zwiedzić wspaniałe miejsca w Małopolsce. Zapraszamy.

Wadowice – Dworzec Autobusowy
marsz. Józefa Piłsudskiego 10

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google