Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy wynajem samochodów wymaga wpłacenia kaucji zabezpieczającej?

  Tanie wypożyczanie samochodów w Partner Cars wymaga opłacenia kaucji zabezpieczającej na wypadek różnych zaistniałych sytuacji. Zwrotna kwota wynosi od 800zł do 2000zł w zależności od klasy wypożyczanego pojazdu.

 2. Jak wygląda kwestia paliwa oraz tankowania wynajętych pojazdów?

  Wynajmowane u nas samochody są czyste w środku oraz na zewnątrz. Pojazdy zatankowane są do pełna i w zależności od modelu i klasy posiadają niezbędne akcesoria i wyposażenie do komfortowej podróży.

 3. Czy wypożyczanie samochodu posiada swoje ograniczenia?

  Wynajem samochodów ograniczony jest dla osób z minimum 23 rokiem życia. Wymagane jest również posiadania prawa jazdy kat. B przez przynajmniej rok. Tanie wypożyczanie samochodów możliwe jest na minimum 1 dobę.

 4. Jakie dokumenty należy przygotować do wynajmu pojazdu?

  Podczas wynajmu samochodu w Partner Cars należy zabrać ze sobą dowód osobisty, paszport lub inny dokument potwierdzający tożsamość zgodnie z prawem krajowym właściwym dla miejsca zamieszkania. Wymagane jest również prawo jazdy kat. B ważne od przynajmniej 1 roku.

 5. Czy można wypożyczyć samochód posiadając prawo jazdy z innego kraju?

  Nasza wypożyczalnia aut nie ogranicza usług dla obywateli jednego kraju. Każda osoba posiadająca odpowiednie dokumenty i uprawnienia może u nas wypożyczyć pojazd. Dla obywateli Australii, Japonii, Kanady, Turcji oraz USA konieczne jest przedstawienie międzynarodowego prawa jazdy.

 6. Czy pojazd może zostać dostarczony we wskazaną lokalizację, np. lotnisko?

  Nasze pojazdy mogą bez problemu zostać dostarczone pod wskazaną lokację zgodnie z ustaleniami podczas składania zamówienia W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

 7. Czy podczas wypożyczania istnieje limit kilometrów?

  Dla klientów wypożyczających pojazd na mniej niż 3 doby obowiązuje limit kilometrów. Limit stosowany jest również dla pojazdów, które będą przemieszczały się poza granice RP.

 8. W jaki sposób pojazd odbierany jest od klienta?

  Wypożyczone samochody odbierane są przez Partner Cars w ustalonym wcześniej terminie, godzinie oraz miejscu. Przedstawiciel naszej firmy odbiera od klienta wynajęty pojazd.

 9. Czy możliwe jest wypożyczenie fotelika dla dziecka?

  Posiadamy w swojej ofercie foteliki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych oraz wagowych, dlatego jeśli istnieje taka potrzeba samochód może zostać wyposażony w takie akcesoria.

 10. W jaki sposób przebiega płatność za wynajem samochodów?

  Nasza wypożyczalnia samochodów płatności za wynajem odbiera na kilka sposobów. Przy pomocy gotówki, karty płatniczej lub za pomocą przelewu.

 11. Czy pojazd może być prowadzony przez inną osobę niż wynajmujący?

  Jeśli wypożyczony samochód prowadzony będzie przez więcej niż jedną osobę prosimy zgłosić tego typu uwage przed rozpoczęciem wynajmu.

 12. Czy istnieje możliwość przedłużenia wynajmu?

  Wynajem samochodów może zostać przez Państwo przedłużony, jednakże fakt ten należy zgłosić do Partner Cars min. 12 godzin przed zakończeniem okresu wynajmu.

 13. Jaki jest maksymalny okres wynajmu na pojazdy od Partner Cars?

  Dla klientów zainteresowanych długim okresem wynajmu przygotowaliśmy ofertę wynajmu długoterminowego, który umożliwia wypożyczenie samochodów na okres do 24 miesięcy.

 14. Mam pytania dotyczące oferowanych pojazdów oraz ich wynajmu, jak można skontaktować się z Partner Cars?

  W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących wynajmu pojazdów mogą skontaktować się Państwo z Partner Cars przy pomocy jednej z metod widocznych na naszej stronie kontaktowej.