Kraków Parking Główny
2 marca 2018
Skawina – Dworzec PKP
2 marca 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Kraków Lotnisko Balice

Samochody dostępne w lokalizacji

Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Kraków Lotnisko Balice

Podróżowanie samolotem jest szybkie i komfortowe, ale raczej nie ma sytuacji, gdy punktem docelowym wyjazdu staje się lotnisko samo w sobie. Co zrobić więc, aby wygodnie oraz w możliwie najszybszy sposób dostać się w konkretne miejsce po opuszczeniu portu? Odpowiedź stanowi wypożyczalnia samochodów Partner Cars. Umożliwiamy odebranie auta z lokalizacji Kraków Balice. Posiadamy szeroką flotę pojazdów w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Zamówisz je na dogodnych warunkach oraz w atrakcyjnej cenie a my podstawimy je dla ciebie na parking przy terminalu. Zapraszamy.

Kraków Parking Główny.

Port lotniczy Kraków – Balice ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, Balice 32-083

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00

</ hr>

Standardowe auta miejskie i wieloosobowe busy?

 

Na flotę Partner Cars składa się wiele samochodów, dla wygody klientów podzielonych na klasy oznaczone literami alfabetu. Dla przykładu, klasa “A” to najmniejsze auta miejskie, “K” nowoczesne SUV-y, a “R” to 9-osobowe busy. Na naszym parkingu znajdują się pojazdy najpopularniejszych koncernów m.in.: Citroen,Ford,Renault,Skoda. Każdy samochód wyposażony jest m.in w : klimatyzacje,czujniki parkowania, systemy wspomagające bezpieczeństwo i w wielu przypadkach również w nawigacje. Zamówienie tych komfortowych aut nie będzie stanowiło problemu. W południowej części kraju posiadamy kilkanaście punktów odbioru, jednym z nich jest wypożyczalnia samochodów w lokalizacji Kraków Balice.

Wynajem krótko- oraz długoterminowy

Do potrzeb klientów podchodzimy elastycznie nie tylko jeśli chodzi o rodzaj i wielkość pojazdów. Dajemy także dużą swobodę w zakresie długości najmu. Auta możesz wynająć np. na jeden dzień, a więc na czas krótkiego biznesowego wyjazdu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby korzystać z nich przez długie tygodnie w trakcie wakacyjnych podbojów. Warto się nad tym zastanowić, bo im dłuższy okres najmu, tym bardziej atrakcyjne stawki za całą usługę. W konkretnych przypadkach pozostajemy otwarci na indywidualne negocjowanie ceny. O jakości usług i wysokiej klasie samochodów z wypożyczalni przy lotnisku Kraków Balice przekonało się już wiele osób, co potwierdzają pozytywne opinie.

Samochody w dobrym stanie technicznym

Nie brakuje w Polsce historii o samochodach z wypożyczalni, których wygląd oraz sprawność pozostawiała wiele do życzenia. Wybierając Partner Cars, nie musisz obawiać się o stan techniczny aut, bo zawsze otrzymasz pojazd dokładnie sprawdzony i gotowy do pokonania najtrudniejszych tras. Nie musisz też martwić się limitem kilometrów. Pozostaje cieszyć się z podróży komfortowym pojazdem z krajowej sieci dealerskiej, poddawanym systematycznym przeglądom i serwisowi. Poza tym wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice zapewnia auta posiadające niezbędny w kraju oraz UE pakiet ubezpieczeń Assistance. W razie awarii wystarczy do nas zadzwonić, a my powiemy, co robić dalej.

Wypożyczalnia samochodów Partner Cars koło lotniska w Krakowie Balice oferuje:

  • krótko, średnio- i długoterminowy wynajem aut do podróży służbowych lub prywatnych,
  • atrakcyjne ceny – im dłuższa umowa, tym niższa stawka dzienna,
  • nowoczesną, szeroką flotę pojazdów osobowych i busów o bogatym wyposażeniu,
  • systematycznie serwisowane samochody z niezbędnym pakietem ubezpieczeń,
  • wiele punktów odbioru na terenie południowej części kraju,
  • możliwość indywidualnej negocjacji cennika,
  • elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta.
Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google