Kraków Podgórze
31 października 2019
Show all

Wypożyczalnia samochodów Kraków Nowa Huta

Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Krakowie na terenie Nowej Huty

Chcesz postawić na wynajem krótkoterminowy samochodu? Sprawdź, jaką ofertę ma dla Ciebie wypożyczalnia samochodów na terenie Nowej Huty w Krakowie. Naszym klientom – mieszkańcom Krakowa i turystom – oferujemy nowe, maksymalnie trzyletnie samochody w różnorodnych wersjach dopasowanych do potrzeb. Dysponujemy modelami:

 • miejskimi i kompaktowymi,
 • crossover i kombi.

Dbamy nie tylko o komfort jazdy, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego też wszystkie nasze pojazdy są w pełni ubezpieczone (ubezpieczenie OC, AC). W zależności od oczekiwań i potrzeb w naszej wypożyczalni dla klientów z Nowej Huty w Krakowie możesz wybrać auta z silnikiem Diesla lub benzynowym, z manualną skrzynią biegów. Wszystkie pojazdy są klimatyzowane, a w wielu z nich znajdziesz:

 • tempomat,
 • elektrycznie sterowane szyby i lusterka,
 • złącze USB, łączność Bluetooth, radio, CD,
 • nawigację GPS i kamerę cofania,
 • ABS i ESP oraz inne niezbędne systemy bezpieczeństwa.

Kiedy warto postawić na wynajem krótkoterminowy?

Wynajem krótkoterminowy w naszej wypożyczalni dla zainteresowanych z Nowej Huty obejmuje maksymalnie 30 dni. Dlatego też możesz z niego skorzystać wówczas, gdy:

 • szukasz auta na wakacje w Polsce lub za granicą,
 • chcesz znaleźć pojazd na dojazdy do pracy w trakcie naprawy Twojego prywatnego auta,
 • zależy Ci na wynajmie 9-osobowego busa na wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi,
 • potrzebujesz reprezentacyjnego auta na spotkanie służbowe z klientem,
 • przeprowadzasz się lub musisz przewieźć towar o dużych gabarytach – wówczas postaw na wynajem krótkoterminowy aut dostawczych.

Działamy rzetelnie i uczciwie – zapewniamy przejrzyste warunki umowy. Czyste, komfortowe auta, które oferujemy w ramach wynajmu krótkoterminowego, to znacznie mniejszy wydatek od zakupu własnego pojazdu, zwłaszcza jeśli nie będziemy z niego korzystać codziennie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Nowej Huty, ale także innych dzielnic: Podgórza, Czyżyn, Krowodrz, Grzegórzek, Starego Miasta, Prądnika Białego i Czerwonego, Bronowic, Zwierzyńca, Dębnik, Łagiewnik oraz innych dzielnic. Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz samochód dla siebie

Oferujemy szeroki wybór aut


Co mówią o nas

Nasi klienci
Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie w 17 lokalizacjach w Polsce

Siedziba firmy:

Głogoczów 914,
32-444 Głogoczów

Parking Główny:

Kraków 31-826
Os. Złotej Jesieni 2