1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Krótkoterminowy wynajem aut Kraków

Krótkoterminowy wynajem samochodów Kraków
Swoboda i komfort użytkowania

Jeśli potrzebujesz pojazdu na wynajem krótkoterminowy, z naszą pomocą znajdziesz auto idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Krótkoterminowy wynajem aut – Kraków

Zakup nowego samochodu to inwestycja, której nie każdy jest w stanie sprostać. Z drugiej jednak strony w obecnych czasach miliony osób nie wyobrażają sobie braku możliwości codziennego korzystania z niego, dlatego coraz bardziej popularny staje się krótkoterminowy wynajem aut. Kraków jest tego najlepszym dowodem, ponieważ właśnie w nim stale przybywa kierowców z różnych powodów decydujących się na skorzystanie z usług Partner Cars. Dołączając do nich, już wkrótce możesz zacząć cieszyć się z posiadania auta dostosowanego względem Twoich potrzeb przez nawet 31 dni.

Dlaczego usługi Partner Cars cieszą się coraz większym zainteresowaniem?

Samochody, które udostępniamy swoim Klientom, śmiało można zaliczyć do mało eksploatowanych, ponieważ najstarsze z nich wykorzystywane były dotychczas maksymalnie przez dwa lata. Jest to jeden z głównych powodów wpływających na ciągły wzrost zainteresowania krótkoterminowym wynajmem aut w Krakowie oferowanym przez Partner Cars. Za pozostałe uznać należy fakt, iż swoje pojazdy udostępniamy na całym terenie stolicy Małopolski. Istnieje także możliwość zarezerwowania wybranego auta online i w dowolnym momencie. Funkcjonujemy przez 24 godziny na dobę, a w związku z tym jesteśmy w stanie dostarczyć swoim Klientom interesujące ich pojazdy zawsze, gdy tego najbardziej potrzebują.

Krótkoterminowy wynajem samochodów to sposób m.in. na rozwiązanie problemu z dotarciem do pracy, czy też odbycie dalszej podróży przy użyciu lepiej dostosowanego do jej warunków samochodu. To rozwiązanie, z którego korzystają pracownicy wielu firm np. podczas podróży służbowych, a także w ramach wykonywania swoich codziennych obowiązków. Nasza oferta to też usługi inne niż krótkoterminowy wynajem samochodów. Kraków to miasto, na terenie którego oferujemy również długoterminowy wynajem aut, w tym busów.


Znajdź i zarezerwuj samochód

Odbiór
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Zwrot
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Inne
Informacja
Rezerwacja

Wybierz samochód dla siebie

Oferujemy szeroki wybór aut

Co mówią o nas

Nasi klienci
Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę :)

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie w 17 lokalizacjach w Polsce

Siedziba firmy:

Głogoczów 914,
32-444 Głogoczów

Parking Główny:

ul. Pychowicka 7,
30-364 Kraków