1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Krótkoterminowy wynajem aut Kraków

Krótkoterminowy wynajem samochodów Kraków
Swoboda i komfort użytkowania

Jeśli potrzebujesz pojazdu na wynajem krótkoterminowy, z naszą pomocą znajdziesz auto idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Krótkoterminowy wynajem aut – Kraków

Zakup nowego samochodu to inwestycja, której aktualnie nie każdy jest w stanie sprostać. Z drugiej jednak strony w obecnych czasach setki tysięcy osób nie wyobrażają sobie braku możliwości codziennego korzystania z niego, dlatego coraz bardziej popularny staje się krótkoterminowy wynajem aut. Kraków jest tego najlepszym dowodem, ponieważ właśnie w nim stale przybywa kierowców, których z różnych powodów interesuje wypożyczalnia aut Partner Cars. Dołączając do nich, już wkrótce możesz zacząć cieszyć się z posiadania auta idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb.

Dlaczego usługi Partner Cars cieszą się coraz większym zainteresowaniem?

Samochody, które udostępniamy swoim Klientom, śmiało można zaliczyć do mało eksploatowanych, ponieważ najstarsze z nich wykorzystywane były dotychczas maksymalnie przez okres dwóch lub trzech lat. Jest to jeden z głównych powodów wpływających na ciągły wzrost zainteresowania krótkoterminowym wynajmem aut w Krakowie oferowanym przez Partner Cars. Za pozostałe uznać należy fakt, iż swoje pojazdy udostępniamy na całym terenie stolicy Małopolski. Istnieje także możliwość zarezerwowania wybranego auta niemal dowolnym momencie. Jesteśmy w stanie dostarczyć swoim Klientom interesujące ich pojazdy zawsze, gdy tego najbardziej potrzebują.

Krótkoterminowy wynajem samochodów to sposób m.in. na rozwiązanie problemu z dotarciem do pracy, czy też odbycie dalszej podróży przy użyciu lepiej dostosowanego do jej warunków samochodu. To rozwiązanie, z którego korzystają pracownicy wielu firm np. podczas podróży służbowych, a także w ramach wykonywania swoich codziennych obowiązków. Nasza oferta to też usługi inne niż krótkoterminowy wynajem samochodów. Kraków to miasto, na terenie którego oferujemy również długoterminowy wynajem aut. Zapraszamy do zapoznania się z tym co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów!


Znajdź i zarezerwuj samochód

Odbiór
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Zwrot
Informacja
Rezerwacja
datepicker
Inne
Informacja
Rezerwacja

Wybierz samochód dla siebie

Oferujemy szeroki wybór aut

Co mówią o nas

Nasi klienci
Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę :)

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie w 17 lokalizacjach w Polsce

Siedziba firmy:

Głogoczów 914,
32-444 Głogoczów

Parking Główny:

ul. Pychowicka 7,
30-364 Kraków

Posiadanie własnego samochodu wiąże się z coraz większymi wydatkami. Ponadto konieczność napraw, regularnych przeglądów oraz innych, niewygodnych formalności nie zachęca do zakupu własnych czterech kółek, zwłaszcza wówczas, kiedy nie zamierzamy korzystać z auta regularnie. 

Krótkoterminowy wynajem aut – Kraków pozwala korzystać z samochodu wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki wynajmowi nie musisz ograniczać się jedynie do krótkich przejażdżek po Małopolsce, ale jeździć nawet cały miesiąc po rozległym terenie. Wystarczy jedynie, że w ustalonym czasie odprowadzisz samochód w ustalone wcześniej miejsce. Krótkoterminowy wynajem samochodów jest rozwiązaniem nie tylko coraz bardziej powszechnym, ale także przyjaznym dla środowiska, jeżeli rotacyjnie wiele osób korzysta z tych samych pojazdów. 

Kiedy wypożyczyć auto w Krakowie?

Nieoczekiwana podróż służbowa, a Twoje auto w warsztacie? Spóźniłeś się właśnie na pociąg? W tych nagłych, jak też nieco bardziej zaplanowanych sytuacjach krótkoterminowy wynajem samochodów w mieście Kraków to optymalne rozwiązanie dla każdego, kto posiada prawo jazdy. Auto w ramach wynajmu krótkoterminowego możesz wynająć o każdej porze dnia i nocy, w dni pracujące, a także w święta *(opcje dodatkowo płatne) .

Właśnie dlatego jest to także rozwiązanie w tak zwanych podbramkowych sytuacjach. Krótkoterminowy wynajem aut jest alternatywą dla wynajmu długoterminowego, z którego również możesz u nas skorzystać. Sam wybierz optymalną opcję wynajmu dla siebie!

Wynajem samochodów – blog

Oferujemy naszym klientom wynajem samochodów w Krakowie, ale również edukujemy, doradzamy i zapewniamy dostęp do wielu niezbędnych przy wynajmie aut informacji i analiz na naszym blogu. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat największych zalet konkretnych modeli samochodów, znaleźć informacje o charakterystyce poruszania się po Krakowie lub ciekawią Państwa tworzone przez naszą firmę treści, zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi artykułami.

Cennik wypożyczalni aut

Zapewniamy Państwu szeroką ofertę aut oraz różnorodne warunki współpracy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie to świetne rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również dla klientów indywidualnych. Oprócz stałych cen uzależnionych od wyboru klasy auta oraz długości okresu wynajmu, w cenniku uwzględniliśmy również opcję opłat dodatkowych, aby wszystkie informacje były umieszczone w jednym miejscu. Jesteśmy profesjonalistami i chętnie pomagamy naszym klientom znaleźć idealne rozwiązanie, w zależności od ich potrzeb.


Długoterminowy wynajem auta

Długoterminowy wynajem auta w Krakowie to świetne rozwiązanie nie tylko dla dużych, ale również małych i średnich firm oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Wynajem samochodu pozwala odciążyć właściciela, ponieważ miesięczna rata obejmuje nie tylko użytkowanie pojazdu, ale również kompleksową obsługę, czyli serwisowanie i ubezpieczenie. Wypożyczenie auta jest więc rozwiązaniem, dzięki któremu firma może pozwolić sobie na korzystanie z auta wyższej klasy, niż w przypadku zakupu tego samego modelu. Wynajem długoterminowy pozwala także zaoszczędzić czas, zasoby przedsiębiorstwa i gwarantuje spokój właściciela.