1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Długoterminowy wynajem aut Kraków

Długoterminowy wynajem aut Kraków
Swoboda i komfort użytkowania

Jeśli potrzebujesz pojazdu na dłuższy wynajem, z naszą pomocą znajdziesz auto idealnie odpowiadające Twoim potrzebom.

Wiele firm biorąc pod uwagę optymalizację kosztów działalności, decyduje się na wynajęcie auta na potrzeby swoich pracowników. Takie rozwiązanie jest nawet korzystniejsze niż popularny leasing, czy też kupowanie na własność nowego pojazdu. Długoterminowy wynajem aut to wiele zalet, które obejmują m.in. finanse firmy (opłata za wynajem jest często niższa od leasingu), jak i niezbędną elastyczność (samochód można wynajmować np. tylko w danym miesiącu). Kraków to miasto, w którym znajdują się firmy chętnie korzystające z takiej opcji, a my, jako Partner Cars, pomagamy im w tym. Jeśli chcesz do nich dołączyć, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Korzyści wynikające z korzystania z samochodu na wynajem w Krakowie

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na proponowany przez nas długoterminowy wynajem samochodów. Kraków to jedno z największych polskich miast, dlatego na pewno szybciej i wygodniej jest pokonywać je autem niż pieszo, rowerem czy innego rodzaju środkami lokomocji. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych przedsiębiorstw, których podstawą działalności są bezpośrednie spotkania z klientami. Ponadto umożliwiamy wynajem pojazdu na okres do nawet 24 miesięcy. Zapewniamy dostęp do samochodów klasy od A do R+. Decydując się na wynajem aut w Krakowie, każdy może otrzymać pojazd wyposażony zgodnie z własnymi preferencjami.Warto również dodać, że cenę usługi dostosowujemy indywidualnie względem każdego Klienta, co stanowi opłacalne rozwiązanie dla osób decydujących się nawiązać współpracę z Partner Cars.


Wynajem długoterminowy aut dla klientów w Krakowie niesie ze sobą liczne korzyści, zwłaszcza w przypadku, gdy dotyczy firmy. To idealna alternatywa dla obciążającego budżet leasingu. Na długoterminowy najem samochodu warto postawić ze względu na:

  • niższą miesięczną opłatę od raty leasingu,
  • możliwość zaliczenia opłaty za wynajem długoterminowy auta do kosztów prowadzenia firmy,
  • dopasowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb.

Podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT 23%).

Wyróżnia nas szeroka gama dostępnych aut - rocznych lub dwuletnich - oraz brak limitu kilometrów, dzięki czemu z nami dojedziesz, gdzie tylko chcesz, niezależnie od tego, czy w Krakowie wypożyczysz Skodę Fabię czy Fiata 500. Jeśli potrzebujesz samochodu po powrocie z wakacji, to czeka na Ciebie nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Kraków Balice, zapraszamy!

Co mówią o nas

Nasi klienci
Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę :)

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Ciebie w 17 lokalizacjach w Polsce

Siedziba firmy:

Głogoczów 914,
32-444 Głogoczów

Parking Główny:

ul. Pychowicka 7,
30-364 Kraków