1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Lokalizacje
  3. >> Myślenice Dworzec Autobusowy
Skawina – Dworzec PKP
2 marca 2018
Wieliczka Dworzec Autobusowy
5 kwietnia 2018
Show all

Wypożyczalnia samochodów Myślenice – Dworzec Autobusowy

Samochody dostępne w lokalizacji

Zarezerwuj samochód

datepicker
datepicker

Wynajem samochodów Myślenice – Dworzec Autobusowy

Szukasz auta osobowego? Najtańsza wypożyczalnia samochodów Partner Cars w Myślenicach oferuje krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem aut dla osób prywatnych i firm. Nasza flota obejmuje prawie nowe, znakomicie wyposażone samochody różnych marek idealne zarówno do miejskiej jazdy, jak i pojemne pojazdy typu kombi na kilkudniowe wycieczki z rodziną. To świetna opcja, gdy potrzebujesz auta “na już”. Taką możliwość oferuje wypożyczalnia samochodów osobowych w Myślenicach, w której znajdziesz w pełni ubezpieczone, komfortowe i zadbane pojazdy na każdą kieszeń. Zgłoś się do nas, u nas znajdziesz odpowiednie 4 kółka niezależnie od tego, czy potrzebujesz ich na kilka dni, czy na kilkanaście miesięcy. Zapraszamy.

Myślenice, ul. Słoneczna

Tel: +48 533 181 533

Mail: biuro@partnercars.com

Godziny pracy punktu

Poniedziałek – niedziela, godziny 8:00 – 20:00

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy! Auto zgodne z oczekiwaniami. Wyjazd za granicę bez żadnych problemów. Pomocny i słowny właściciel.

Piotr Szefer

Piotr Szefer

Opinia pochodzi z Google

Skorzystałem z usług Partner Cars pierwszy raz tylko z przypadku i to w okresie przedświątecznym. Byłem bardzo zadowolony z samochodu i kontaktu z Panem Arturem. Drugi raz z pełną świadomością wybrałem samochód z tej wypożyczalni i chyba tego nie zmienię w przyszłości. Dobre samochody, kompetentna obsługa, czytelne warunki. Nie powinienem dobrze pisać o Partner Cars, ponieważ następnym razem braknie mi samochodu, mam nadzieje, że zwiększą flotę 🙂

MotoSPA

Marek Kalamat

Opinia pochodzi z Google

Świetna obsługa klienta, samochód w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystko poszło sprawnie i bez zastrzeżeń. Pełna profeska.
Następnym razem, kiedy będę musiał wypożyczyć samochód, będziecie zdecydowanie pierwszym miejscem, do którego się zgłoszę. Gorąco polecam!

Kacper Iwo Matuszewski

Kacper Iwo Matuszewski

Opinia pochodzi z Google

Miałam przyjemność korzystać z wypożyczalni Partner Cars przy okazji awarii samochodu. Jestem przyjemnie zaskoczona elastycznością, wychodzeniem naprzeciw potrzebom Klienta. Ceny umiarkowane, auta zadbane. Polecam.

Katarzyna Romanowicz

Katarzyna Romanowicz

Opinia pochodzi z Google

Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów Partner Cars !! Samochód, który wypożyczyłem był w bardzo dobrym stanie, czysty, pachnący. Obsługa firmy bardzo miła i pomocna. Wszystko załatwione bardzo szybko i sprawnie. Z pewnością będę wracał do tej wypożyczalni samochodów. Polecam.

Marcin Kuśnierz

Marcin Kuśnierz

Opinia pochodzi z Google