1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Blog
  3. >> Wypożyczalnia samochodów a koronawirus – czy korzystanie z wypożyczalni jest bezpieczne?
Ile kosztuje wynajem auta
Ile kosztuje i co wchodzi w cenę wynajmu auta?
19 marca 2020
Wypożyczenie auta krok po kroku
21 maja 2020
Show all

Wypożyczalnia samochodów a koronawirus – czy korzystanie z wypożyczalni jest bezpieczne?

Obawiasz się jazdy komunikacją miejską, ale nie wiesz, czy korzystanie z wypożyczalni samochodów w dobie koronawirusa jest bezpieczne, zwłaszcza że samochodami poruszają się różne osoby? W naszych oddziałach Partner Cars wdrożyliśmy szereg zasad, dzięki którym gwarantujemy bezpieczeństwo klientów. Jak dbamy o nich w czasie pandemii koronawirusa?

Auto alternatywą dla komunikacji miejskiej

Dotychczas bardzo popularna komunikacja miejska obecnie, ze względu na przebywające w niej duże skupiska ludzi, niesie zwiększone ryzyko zakażenia koronawirusem. Dlatego też wiele osób decyduje się na zmianę środka komunikacji na prywatne auto. Co jednak w sytuacji, gdy go nie mamy, a podróżowanie pociągiem, autobusem czy tramwajem budzi nasze obawy lub jest czasowo niemożliwa? Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą wypożyczalnie samochodów, które mimo zakazu opuszczania Polski i zamkniętych granic w większości wciąż działają, udostępniając klientom nowe, w pełni bezpieczne samochody.

Dezynfekcja – priorytet w wypożyczalni samochodów Partner Cars

By korzystanie z wypożyczonego auta było w pełni bezpieczne, konieczne jest stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Światowej Organizacji Zdrowia. W naszych biurach przestrzegamy wszelkich procedur.
Nie tylko sprzątamy i czyścimy auta, ale także dezynfekujemy poszczególne elementy po każdym kliencie – są to przede wszystkim elementy najczęściej dotykane podczas jazdy:

  • kierownica,
  • dźwignia skrzyni biegów,
  • manetki wycieraczek i kierunkowskazów,
  • klamki wewnętrzne i zewnętrzne,
  • kluczyki, które po dezynfekcji wkładane są do koperty.

Wykorzystujemy płyny dezynfekcyjne najwyższej jakości mające odpowiednie atesty.

Jak wypożyczyć auto w dobie koronawirusa? Ograniczając kontakt

Mimo panującej pandemii i wielu ograniczeń zdecydowaliśmy się kontynuować działalność, a większość naszych oddziałów pozostaje otwarta do Państwa dyspozycji. Musieliśmy zamknąć część biur ze względu na ich lokalizację, np. na lotniskach. Dlatego też, zanim zdecydują się Państwo na rezerwację pojazdu, prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta. Dzięki temu upewnią się Państwo, że dana placówka wciąż działa.

Wdrożyliśmy zasady, dzięki którym zapewniamy bezpieczeństwo również w trakcie finalizacji wynajmu. Kontakt osobisty oraz formalności zostały ograniczone do minimum, regularnie dezynfekujemy biurka i terminale płatnicze (po każdym kliencie). Jeśli nie chcesz odbierać auta w naszej siedzibie, zapraszamy do kontaktu. W miastach, w których mamy nasze biura, za darmo przywieziemy samochód przed Twój dom*. W przypadku miejscowości oddalonych prosimy o kontakt – cenę dowozu auta ustalimy indywidualnie. Zapewniamy także rabaty w przypadku wynajmu obejmującego okres powyżej 7 dni. Przypominamy jednak, że przekraczanie granic Polski samochodem jest niemożliwe.

Bezpieczna podróż z Partner Cars

Jeśli musisz dostać się do innego miasta, a chcesz uniknąć komunikacji publicznej, zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni Partner Cars. W naszych oddziałach, zlokalizowanych na południu Polski – w województwach: śląskim, małopolskim i podkarpackim – znajdziesz auto, dzięki któremu bezpiecznie dojedziesz w wyznaczone miejsce w kraju.

*usługa bezpłatnego podstawienia pojazdu dotyczy wynajmów nie krótszych niż okres 7 dób