1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Blog
  3. >> Po czym poznać dobrą wypożyczalnię aut?
wynajem busa
Kiedy przydaje się wynajem busów?
21 października 2019
Jak przygotować samochód do zimy
Jak przygotować samochód do zimy? 5 elementów, o których musisz pamiętać.
3 grudnia 2019
Show all
po czym poznać dobrą wypożyczalnię aut

Po czym poznać dobrą wypożyczalnię aut?

Zastanawiasz się, czym wyróżnia się dobra wypożyczalnia samochodów, i na co zwracać uwagę, wybierając konkretną firmę? W dzisiejszym wpisie dowiesz się, jakie cechy sprawiają, że warto postawić na wypożyczalnię.

Dobra wypożyczalnia samochodów to szeroki wybór aut

Każdy klient może mieć różne oczekiwania. Inne potrzeby trzeba spełnić, gdy auto chce wypożyczyć rodzina z dziećmi wybierająca się na wakacje, a inne osoba, która szuka auta do przeprowadzki czy na dojazdy do pracy w centrum miasta. Dlatego też dobre wypożyczalnie samochodów zapewniają szeroki wybór aut. Zróżnicowana oferta, obejmująca auta miejskie, modele crossover, vany, a nawet busy, pozwala zadowolić każdego zainteresowanego. Zróżnicowany wybór aut sprawia, że można dopasować do swoich preferencji również cenę. Co więcej, nikogo nie dziwi już wynajem długoterminowy, obejmujący nawet 24 miesiące, jak i krótkoterminowy, na jeden dzień.

Bezpieczeństwo to priorytet najlepszych wypożyczalni

Dobre wypożyczalnie aut dbają nie tylko o zadowolenie i satysfakcję swoich klientów, ale także o ich bezpieczeństwo. Dlatego też oferują auta nowe, maksymalnie trzyletnie, i w pełni ubezpieczone. Samochody powinny posiadać przede wszystkim obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także możliwość wykupienia ubezpieczenia AC i NNW. Właściciele dobrych wypożyczalni powinni dbać również o wygląd swoich aut, regularny serwis oraz przeglądy techniczne, by mieć pewność, że kierowcy są bezpieczni i dostają do dyspozycji w pełni sprawne i zadbane pojazdy.

Przejrzysta umowa – symbol dobrych wypożyczalni

Każdą umowę dotyczącą wypożyczalni samochodów trzeba dokładnie przeczytać, jednak dobra wypożyczalnia dba, by zapisy i regulacje nie były zbyt skomplikowane. Przejrzyste warunki umowy, bez kruczków prawnych i zapisów małym drukiem, to symbol rzetelnych i uczciwych wypożyczalni, którym zależy na pozytywnej opinii użytkowników. Istotne także, by pracownicy wypożyczalni informowali o wszystkich warunkach i istotnych elementach umowy w taki sposób, byś nie był zaskoczony w trakcie wynajmu żadną sytuacją.

Firmy dbają również o stan wizualny samochodów, stosują jasne zasady tankowania pojazdu, możliwości wyjazdu za granicę czy odbioru auta. Często działają również w wielu lokalizacjach i w pobliżu lotnisk. Wszystko to w trosce o zadowolenie i komfort klienta.

Fachowa pomoc w każdej sytuacji

Dobra wypożyczalnia samochodów nie zostawi Cię bez pomocy w razie problemów. Miałeś stłuczkę lub auto uległo awarii? Zgłoś się do pracowników wypożyczalni. Jeśli firma działa rzetelnie, z pewnością pomogą Ci zarówno w razie wypadku, jak i zepsutego auta. Najlepsze placówki oferują również auto zastępcze, nocleg w hotelu, kierowcę zastępczego oraz wiele innych opcji zwiazanych z szerokim pakietem  Assistance obejmującym Polske oraz inne kraje.

Dobra wypożyczalnia nie musi być droga

Obawiasz się, że najlepsze wypożyczalnie to te najdroższe? Niekoniecznie! Można znaleźć firmę, która proponuje wynajem samochodów w korzystnych cenach, a auta są w pełni ubezpieczone, sprawne technicznie, bezpieczne i zadbane, a warunki wypożyczenia jasne i przejrzyste. Taka jest Partner Cars – wypożyczalnia samochodów z Krakowa, która oferuje krótko-, średnio- i długoterminowy wynajem pojazdów osobowych, dostawczych i busów. Zapraszamy do kontaktu