1. Wypożyczalnia Samochodów Partner Cars
  2. >> Blog
  3. >> Kiedy przydaje się wynajem busów?
uszkodzony samochód
Uszkodzenie wynajętego samochodu – Co zrobić po stłuczce?
4 października 2019
po czym poznać dobrą wypożyczalnię aut
Po czym poznać dobrą wypożyczalnię aut?
28 października 2019
Show all
wynajem busa

Kiedy przydaje się wynajem busów?

Na wynajem busów patrzysz jak na miły gest ze strony narzeczonych, którzy przewożą gości z kościoła do sali weselnej? A może kojarzysz to z organizacją transportu dla pracowników ze strony dużych firm i instytucji? Istnieje rzeczywiście wiele sytuacji, kiedy wynajem busów jest najlepszym, formalnym rozwiązaniem. Może też jednak służyć np. samodzielnie zorganizowanym wyjazdom wakacyjnym, przeprowadzce lub rodzinnej wycieczce. Wynajem busów przyda się więc każdemu kto z przyczyn prywatnych lub zawodowych, potrzebuje większego samochodu.

Kiedy warto wynająć busa?

Wynajem busów warto wybrać przy konieczności przetransportowania zagranicznych gości z lotniska, przewiezienia pracowników do miejsca pracy i w innych biznesowych sytuacjach. Można to zrobić też w prywatnych okolicznościach, takich jak na przykład: 

  • planowanie wakacji ze znajomymi – np. w grupie do 9 osób,
  • przeprowadzka – czasami wynajem busów jest wygodniejszy niż wynajem samochodów dostawczych – wszystko zależy od ilości bagażu,
  • organizowanie wycieczek rodzinnych – np. dwie zaprzyjaźnione rodziny z dziećmi mogą wspólnie wyjechać na weekend, aby zwiedzić Kraków, Warszawę, Poznań i inne miasta,
  • przygotowanie małego wyjazdu dla niewielkiej liczby uczniów ze szkoły – np. w ramach konkursu odbywającego się w innej miejscowości.

O busie warto pomyśleć nawet w kontekście jednodniowej wycieczki do dowolnego miasta na terenie Polski. Jeden dzień z wynajętym busem to w zależności od modelu auta, koszt od ok. 150-225 zł. Z kolei przy decyzji o dłuższych okresach wynajmu, ze strony przewoźników pojawiają się atrakcyjne rabaty – np. wynajem busów w Krakowie na dłużej niż miesiąc, to kilkunastoprocentowe obniżenie kosztów w naszej firmie Partner Cars. Atrakcyjne oferty nie obowiązują tylko w dużych miastach, ale też w mniejszych miejscowościach. W ofercie dostępne są busy takie jak np. Opel Vivaro II ExtraLong i Nowy Ford Transit Custom Kombi – może nimi kierować każda osoba, która posiada prawo jazdy kategorii B. 

Jakie korzyści płyną z wynajęcia busa?

Wynajem busów to szansa na zrealizowanie planów i marzeń podróżniczych, ale też podniesienie komfortu przy konieczności przetransportowania osób lub przedmiotów. Nowoczesne busy cechują się dużą pojemnością bagażu, wygodnymi, regulowanymi siedzeniami, klimatyzacją, podszukami powietrznymi oraz dostępnością darmowego Wi-Fi, radia i odtwarzacza DVD. Są funkcjonalne i jednocześnie bardzo ładne. Nasza firma Partner Cars udostępnia wyłącznie takie modele, które są objęte ubezpieczeniami OC, AC, NNW oraz Assistance – ubezpieczeniem potrzebnym w sytuacjach awaryjnych. Busy podlegają też systematycznemu serwisowaniu, mają maksymalnie 3 lata i tempomat, pomagający utrzymać stałą prędkość.

Jeśli potrzebujesz dużego, wysokiej jakości samochodu na wakacje, weekend czy transport zawodowy, skorzystaj z naszej oferty. Wynajem busów to popularne, proste i tanie rozwiązanie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi szczegółami.